Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych
AKTUALNOŚCI
Mistrzostwa garnizonu w tenisie stołowym
24.11.2018
23 listopada br. w hali sportowej Centrum przeprowadzone zostały zawody w tenisie stołowym o Puchar Komendanta Centrum.

W zawodach wzięło udział 17 zawodniczek i zawodników, reprezentujących 5 jednostek i instytucji wojskowych Garnizonu Wrocław. Mistrzostwa otworzył Komendant Centrum płk Kazimierz Łucki, który życzył uczestnikom osiągnięcia sukcesów w sportowej rywalizacji.

W klasyfikacji Open kobiet pierwsze miejsce na podium zajęła st. chor. sztab. Małgorzata Ceglarek z 10 pułku dowodzenia. Drugie miejsce zajęła kpt. Paulina Cichy z Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych z Wrocławia. Trzecie miejsce zajęła szer. pchor. Magda Węgrzynowska z Akademii Wojsk Lądowych.

W klasyfikacji drużynowej I miejsce w Mistrzostwach zajęła reprezentacja Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych, wyprzedzając Akademię Wojsk Lądowych oraz 10 pułk dowodzenia. Na zakończenie Mistrzostw laureaci czołowych miejsc i zwycięskie zespoły zostały uhonorowane dyplomami uznania przez ppłk Aleksandra Wlizło.