Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych
AKTUALNOŚCI
Zawodnicy Centrum mistrzami Wojska Polskiego
01.09.2018
W Mistrzostwach Wojska Polskiego w tenisie ziemnym nasi zawodnicy reprezentujący grupę 11 Dywizji Kawalerii Pancernej zdobyli złoty medal w klasyfikacji grupowej.

Mistrzostwa odbywały się od 27 do 31 sierpnia na kortach Wojskowego Zespołu Sportowego w Poznaniu.

W zawodach wystartowało 10 zespołów. Nasze Centrum reprezentowali: mjr Mariusz Denkewicz, st. chor. sztab. Radosław Grobelski, st. szer. Krzysztof Pitura oraz szer. Jolanta Sroślak. St. szer. Krzysztof Pitura zajął pierwsze miejsce w kategorii mężczyzn 36-45 lat. W grze deblowej trzecie miejsce zajęli mjr Mariusz Denkewicz oraz st. szer. Krzysztof Pitura.

Tuż za podium, na czwartym miejscu w III grupie wiekowej uplasował się st. chor. sztab. Radosław Grobelski przegrywając brąz po trzysetowym pojedynku.

Nasza drużyna uzyskała 178,5 pkt. wyprzedzając Marynarkę Wojenną (168,5 pkt.) oraz Inspektorat Wsparcia SZ (133 pkt.) Puchar dla najlepszej drużyny odebrał mjr Mariusz Denkewicz.