BIP
Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych
AKTUALNOŚCI
Wyróżnienie od Ministra
04.04.2018
Uroczyste podsumowanie działalności sportowej w Siłach Zbrojnych RP za 2017 rok odbyło się 4 kwietnia br. w Warszawie. W uroczystości uczestniczył sekretarz stanu w MON Sebastian Chwałek.

W środę w Warszawie odbyła się Gala Sportu, podczas której wyróżnienia otrzymało m.in. dziesięciu najlepszych w 2017 roku żołnierzy - sportowców Mistrzów Wojska Polskiego w sporcie powszechnym oraz dziesięciu w sporcie wyczynowym.
Nagrody podczas Gali otrzymali także najlepsi trenerzy oraz osoby i instytucje najbardziej zasłużone dla rozwoju i promocji sportu wojskowego. Wyróżnienia przyznano też w kategorii „Najlepsza zorganizowana i przeprowadzona impreza sportowa”. W tym roku wśród laureatów znalazło się Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych za wzorową organizację Mistrzostw Wojska Polskiego "Spartakiada Jesienna".
Puchar oraz podziękowanie od Ministra Obrony Narodowej p. Mariusza Błaszczaka odebrał Komendant Centrum płk Kazimierz Łucki. W imieniu Ministra Obrony Narodowej wyróżnienia wręczył Sebastian Chwałek, sekretarz stanu w MON.
Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych