BIP
Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych
AKTUALNOŚCI
Zapraszamy na XXV Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego
04.09.2017
Na Wystawie Sił Zbrojnych w ciągu kilkunastu dni żołnierze przygotowali stoiska promocyjne jednostek i instytucji wojskowych.

Hale wystawiennicze A i B oraz teren przyległy Targów Kielce zapełniły się najnowocześniejszym sprzętem wojskowym, uzbrojeniem i wyposażeniem, które wykorzystywane jest przez żołnierzy na lądzie, w morzu i powietrzu. Ponad 800 żołnierzy i pracowników resortu Obrony Narodowej ze wszystkich Rodzajów Sił Zbrojnych pracowało nad jak najlepszym zabezpieczeniem i przygotowaniem Wystawy. Tak jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku hala A jest przeznaczona dla jednostek bezpośrednio podległych Dowódcy Generalnemu Rodzajów Sił Zbrojnych. Swoje miejsce mają tu również stoiska Wojsk Obrony Terytorialnej, centrów szkolenia oraz jednostek i instytucji podporządkowanych szefowi Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych.


Pokażemy, co mamy najlepsze


Inspektorat Szkolenia w tym roku reprezentują Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych, Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych oraz Centrum Szkolenia Sił Powietrznych. Zwiedzającym przybliżony zostanie proces szkolenia żołnierzy oraz wykorzystywany do niego sprzęt. W tym roku na gości wystawy czeka m. in. robot TALON IV, który może być wykorzystywany jako urządzenie rekonesansowe, zwiadowcze, jako saper lub robot bojowy.Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Wystawie

w dniach 5 - 8.09.2017 r.GALERIA ZDJĘĆ
 

 

Martyna Wróblewska


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych